Movies
Ratings
254
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
RoomRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5