Titles you rated
GodzillaRated ★ 2.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 1.0
The FighterRated ★ 4.0