Movies
Ratings
116
The PrisonRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0