Titles you rated
R-PointRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5