Series
Ratings
15
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 2.5
- 원한 해결사무소Rated ★ 2.5
Big Windup!Rated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
Call the MidwifeRated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 2.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5- 小さな巨人Rated ★ 2.5