Series
Ratings
116
Fight For My WayRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 4.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0