Movies
Ratings
469
FlippedRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 0.5
GladiatorRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 3.5
PaulRated ★ 3.5
A Bold FamilyRated ★ 2.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 1.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0