Movies
Ratings
217
Big Hero 6Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Beyond the LightsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0