Movies
Ratings
302
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5