Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
SwiriRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0