Series
Ratings
11
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
PlutoRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
MineRated ★ 1.5
Thank YouRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0