Series
Ratings
55
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
May QueenRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5