Movies
Ratings
279
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0