Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 1.5
Big ThingRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Tamra IslandRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5