Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Devil's PathRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.0
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.5