Movies
Ratings
396
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
QuickRated ★ 1.0