Movies
Ratings
223
GhostbustersRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 3.0