Movies
Ratings
149
DeadpoolRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0