Series
Ratings
130
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 1.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0