Movies
Ratings
130
MontageRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Seven DaysRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 4.0