Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0