Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Age of HeroesRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 2.5
Honest LivingRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0