Titles you rated
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
MistyRated ★ 2.0
LIFERated ★ 2.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5