Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
The CallRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
White NightRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5