Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The SinRated ★ 2.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5