Titles you rated
Doona!Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
La PalmaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.5
Your HonorRated ★ 3.0
The Player 2: Master of SwindlersRated ★ 3.0- Miss Night and DayRated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.5