Titles you rated
Crying FistRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 0.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5