Titles you rated
SKY CastleRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 2.5
RomeRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 1.0
My Golden LifeRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0