Titles you rated
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Real GirlRated ★ 3.0
Moriarty the PatriotRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 5.0- To My StarRated ★ 5.0
To Be ContinuedRated ★ 5.0
Light on MeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 2.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0