Movies
Ratings
17
The AttorneyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0