Movies
Ratings
95
InterstellarRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5