Titles you rated
- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
A Life Less OrdinaryRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5