Titles you rated
50/50Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 2.5
The PactRated ★ 1.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 1.5
ChicagoRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 2.5