Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5