Series
Ratings
82
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Paik's SpiritRated ★ 4.0