Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
KRated ★ 2.0