Movies
Ratings
392
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
CocoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Road to BostonRated ★ 2.0
Gran TurismoRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 3.0