Titles you rated
GiantRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Gold TowerRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0