Titles you rated
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 3.0
The Red HerringRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5