Titles you rated
The World of KanakoRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
My Tutor Friend 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0