Movies
Ratings
23
A Hard DayRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 2.5