Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0