Movies
Ratings
328
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 1.5
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Stuck in LoveRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0