Titles you rated
Still 17Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 5.0- Code: Secret RoomRated ★ 3.5
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5