Series
Ratings
127
Winter SonataRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0