Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sinister 2Rated ★ 2.0
SinisterRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Come TogetherRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 2.0