Titles you rated
Tale of ArangRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
GhostRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5