Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.5