Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5