Series
Ratings
166
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0